Váš nejbližší partnerský servis pro realizaci Profesionálního čištění DPF nebo Repase DPF/CAT

Aktuální seznam servisních partnerů, kde si můžete nechat realizovat služby Profesionálního čištění a Repase DPF / CAT pro Vás připravujeme. Online vyhledávač partnerů bude již brzy připraven.

V tuto chvíli nás přímo kontaktujte a my Vám doporučíme vhodný servis podle Vašeho bydliště. Případně využijte služby Vašeho oblíbeného servisu pro demontáž dílu a následného zaslání k nám.

Sklad výfuků a DPF

Kontakt pro tip na doporučený nejbližší servis: volejte 604 80 80 85

 

V čem spočívají služby našeho spolupracujícího servisu pro motoristu?

 • Předpokládáme, že máte problém s DPF/FAP filtrem nebo katalyzátorem a s tím i přijíždíte do Vámi vybraného servisu z naší partnerské sítě (nebo můžete využít Váš vlastní servis – viz dále)
 • DPF je buď ucpaný nebo ho máte odstraněný a kvůli novým přísným STK ho požadujete zpět.
 • Námi vybraný servisní partner pro Vás zajistí realizaci našich služeb profesionálního čištění DPF, repase DPF / CAT nebo montáž nového dílu po konzultaci všech možností s Vámi.

 

CO VÁS ČEKÁ PŘI NÁVŠTĚVĚ PARTNERSKÉHO SERVISU?

 1. Pokus o spuštění servisní regenerace DPF filtru  ->
 2. Diagnostika vnějších příčin problémů DPF/CAT (elektronika a managment motoru, odstraněný DPF..) ->
 3. Pokud nelze diagnostikou spustit tzv. nucenou regeneraci DPF filtru (zaplnění překročilo definovanou mez), je filtr demontován ->
 4. Fyzická kontrola jeho stavu – zjištění existence vnitřních prasklin, ověření funkčnosti katalyzátoru->
 5. Nabídnutí vhodných řešení pro Váš konkrétní případ podle ceny a rychlosti požadovaného řešení  - tedy Profesionální čištění / Repase / Nový díl)->
 6. V případě výběru Profesionální vyčištění nebo Repase DPF následuje zaslání dílu k nám do firmy.
 7. U Profesionálního čištění zasíláme vyčištěný DPF zpět do servisu do 24h od doručení, v případě Repase do cca 7-10 dnů. Pokud požadujete nový díl odesíláme do 24h pokud je skladem
 8. Následuje zpětná montáž vyčištěného / repasovaného / nového dílu a znovu připojení diagnostiky, smazání údajů v ŘJ a ověření funkce DPF
 9. Vozidlo odjíždí 
 • Podrobné detaily k jednotlivým službám viz hlavní stránka webu – Filtry pevných částic nebo Katalyzátory
 • Kromě služeb spojených s DPF/CAT a výfukovým systémem Vám každý partnerský servis dokáže nabídnout i další standardní servisní služby ve vysoké kvalitě a dobré ceně pro Vaše vozidlo 

 

Realizace přes Váš servis není problém

 • Máte-li však vlastní oblíbený servis, který preferujete kvůli osobním vazbám, není to problém, ačkoliv primárně preferujeme vždy naše ověřené partnery.
 • Nicméně po demontáži DPF/CAT ve Vašem servisu nám ho můžete zaslat sami, případně se s námi spojit, dát nám kontakt na Váš servis a ostatní nechat na nás.
 • Cena služby pro Vás zůstává stejná.
 • Každopádně vždy na svůj servis apelujte, aby Vám zjistil skutečnou příčinu problémů DPF/CAT a teprve potom nechte do svého vozu montovat profesionálně vyčištěný / repasovaný / nový díl. 

 

Diagnostika skutečných příčin problémů DPF/CAT je vždy klíčová

Realizace všech úkonů spojených s DPF/CAT pouze přes kvalitní a vybavený servis je naprosto klíčové. Jedině zkušený servis je schopen diagnostikovat skutečnou příčinu problémů DPF / CAT. Možností selhání je až 30 a se samotným DPF nemusí přímo nesouviset. Proto je výběr dobrého servisu naprosto klíčové.